Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Міжнародна конференція "Якість безоплатної правової допомоги"

Деталі

10.12.2014 conference QA12 - 13 грудня 2014 року відбулася Міжнародна конференція "Якість безоплатної правової допомоги", що зібрала за обговоренням ключових учасників та експертів кримінального правосуддя України. Мета конференції - обговорення досягнень, ризиків та перспектив співпраці з метою забезпечення ефективного правового захисту всіх осіб, що його потребують.

Відкрив захід директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський. З доповідями виступили Високоповажні посли Владімір Рістовскі (Посол, Голова Офісу Ради Європи в Україні), Роман Ващук (Посол Канади в Україні), Крістофер Сміт (керівник відділу правоохоронних питань Посольства США в Україні), Валерія Лутковська (Уповноважений ВРУ з прав людини), Євген Бистрицький (Виконавчий директор МФ "Відродження"), Лідія Ізовітова (Голова НААУ та РАУ) та інші поважні гості.

Учасниками обговорення виступили Уповноважений Верховної ради України з прав людини, судді Верховного суду України, представники Генпрокуратури та МВС України, керівництво Національної асоціації адвокатів України, адвокати та менеджмент системи БПД, представники Міжнародного фонду "Відродження", дипломати та керівники служб БПД зі Сполучених штатів Америки, Канади, Нідерландів та Молдови, представники міжнародних проектів у сфері захисту прав людини та кримінальної юстиції.

Також участь у конференції прийняли директор Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Гербеда, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Ольга Яценко, адвокати – тренери Гришін Євген, Галагуз Віталій та Шара Євгена.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua