Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   

Тема БВПД на радіо

Деталі

29.01.2016 oblradio 129 січня 2016 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної  вторинної допомоги Наталія Радушинська та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної  первинної правової допомоги Житомирського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги Тогунова Вікторія прийняли участь у записі програми «Право» на Житомирському обласному радіо . Програма «Право»  в ефірі Житомирського обласного радіо буде транслюватись  о 18.20 1 лютого 2016 року.

Детальніше...

Співробітник Коростенського МЦ виступила з доповіддю на сесії міської ради

Деталі

28.01.2016 session KorostenІнтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД Оксана Сергієнко 28 січня 2016 року взяла участь в 3 сесії міської ради VII скликання, під час якої виступила з доповіддю “Підсумки роботи центру”. Для нового складу депутатів були ще раз повідомлені категорії громадян, які є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та у разі потреби представництва своїх інтересів у суді чи складання позовної заяви можуть звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Представник Центру закликала суб”єктів надання БППД (в тому числі керівників установ, підприємств, організацій, громадських організацій, які були присутні на черговій сесії) співпрацювати з Центром, так як при зверненні громадяни отримують консультації, роз’яснення щодо способів отримання безоплатної первинної правової допомоги відповідними суб'єктами на відповідній території.

Круглий стіл за участю ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій” у м. Новоград-Волинському

Деталі

28.01.2016 round table NovohradНа виконання умов меморандуму про співпрацю між Новоград-Волинським МЦ з надання БВПД, ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій” та приватною юридичною компанією “Леганс” 28 січня 2015 року, проведено засідання круглого столу. Під час зустрічі представниками організації було підведено попередні підсумки спільної діяльності, визначені недоліки та позитивні надбання, обговорено план спільної роботи із соціально-правового захисту військовослужбовців, учасників АТО та бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих, на 2016 рік.

Детальніше...

Спільний проект Житомирського МЦ та обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради

Деталі

27 січня 2016 року стартував спільний проект Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради, який передбачає онлайн-консультації з правових питань. Директор Житомирського місцевого центру Кулик Тетяна Борисівна особисто проводила консультування. Під час спілкування були надані роз'яснення двом особам з питань трудового та спадкового права. Консультації такого характеру будуть відбуватись кожної останньої середи місяця з 15.00 до 16.00 в приміщенні обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради.

Семінар для інвалідів у приміщенні Коростенського центру зайнятості

Деталі

28.01.2016 semionar Korosten28 січня 2016 року за адресою: м.Коростень, вул. Ольгинська 3, в приміщенні Коростенського міського центру зайнятості працівниками Коростенського МЦ з надання БВПД був проведений семінар для інвалідів.

З метою реалізації й захисту прав інвалідів присутнім роз’яснювались основні теоретичні та практичні аспекти законодавства. Було надано інформацію про роботу Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з яких відділів складається даний центр, його місце знаходження та графік роботи, а також міста та райони, які обслуговує даний центр. Мали можливість отримати відповіді на питання, які виникали у них в ході виступу та після завершення заходу. Наприкінці семінару присутнім було надано інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів.

Зустріч з працівниками Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів “Джерело надії” у м.Коростень

Деталі

27.01.2016 hope source Korosten 227 січня 2016 року о 10 годині відбулась зустріч з працівниками Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів “Джерело надії”, на якій було доведено інтегратором Коростенського МЦ Сергієнко О.В. інформацію про діяльність місцевого та регіонального центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Роз'яснено, за якою правовою допомогою до Коростенського МЦ можуть звернутися мешканці не лише міста Коростеня та Коростенського району, але й Володарсько-Волинського району, Лугинського, Малинського, Народицького та Овруцького районів Житомирської області. Було зазначено, що суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу є певні категорії громадян відповідно до ст. 14 ЗУ “Про безоплатну правову допомогу” в цивільних та адміністративних справах, а також потерпілі і свідки в кримінальних провадженнях, яким надаються послуги адвокатів та було роз'яснено, що в Житомирській області діє Регіональний центр з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 (будинок Правосуддя) та який забезпечує цілодобово надання правової допомоги громадян у кримінальному процесі — кожному затриманому, а також засудженим та підозрюваним, обвинуваченим особам, у кримінальних провадженнях щодо яких участь захисника є обов'язковою згідно норм КПК. Були повідомлені телефони даних центрів.

Детальніше...

Успішна практика

Деталі

KozachukАдвокат Козачук А. І. склав в інтересах громадянки Р. позовну заяву до Ружинського районного суду Житомирської області. В даному позові громадянка Р. просила стягнути з відповідача матеріальну шкоду, завдану їй внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Свої вимоги мотивувала тим, що 11 січня 2015 року сталася дорожньо-транспортна пригода, винною особою у якій визнано громадянина К., у відповідності до постанови Ружинського районного суду Житомирської області від 4 лютого 2015 року. Страхова компанія виплатила страхове відшкодування за пошкодження, завдані транспортному засобу у межах страхового відшкодування за мінусом франшизи в сумі 911 грн. 73 коп., а оскільки вартість придбаних позивачкою запасних частин для ремонту автомобіля становить більшу частину суми, то різниця підлягає стягненню з винної особи.

Рішенням від 01.12.2015 р. Ружинський районний суд Житомирської області позов задовольнив повністю.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua