Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 132 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна практика

Деталі

VrublevskyЗа матеріалами кримінального провадження  підзахисна адвоката Врублевського  Миколи Марцельовича підозрювалася у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, 4 ст.190 КК України (частина 4 ст.190 КК - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна). Внесено до ЄРДР за №120130600040001103, доручення №006-0001543 від 03.12.2015р.

В ході судового розгляду адвокат звернув увагу суду на те, що дії обвинуваченої органами державного обвинувачення були безпідставно кваліфіковані за ч.4 ст. 190 КК України, як умисне заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах. На думку адвоката обвинувачення помилково сумувало розміри заподіяної шкоди за декількома епізодами по відношенню до кожного з потерпілих. Захисник наполягав на  помилці у кваліфікації і необхідності її зміни,  з ч.4 ст.190 КК України на ч.3 ст.190 КК України. (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років).

Корольовський районний суд м. Житомира погодився з позицією адвоката і вироком від 03.12.2015р. перекваліфікував  дії Г. з ч.4 ст.190 КК України на ч.3 ст.190 КК України призначивши покарання у виді шести років позбавлення волі.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua