Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з працівниками Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів “Джерело надії” у м.Коростень

Деталі

27.01.2016 hope source Korosten 227 січня 2016 року о 10 годині відбулась зустріч з працівниками Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів “Джерело надії”, на якій було доведено інтегратором Коростенського МЦ Сергієнко О.В. інформацію про діяльність місцевого та регіонального центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Роз'яснено, за якою правовою допомогою до Коростенського МЦ можуть звернутися мешканці не лише міста Коростеня та Коростенського району, але й Володарсько-Волинського району, Лугинського, Малинського, Народицького та Овруцького районів Житомирської області. Було зазначено, що суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу є певні категорії громадян відповідно до ст. 14 ЗУ “Про безоплатну правову допомогу” в цивільних та адміністративних справах, а також потерпілі і свідки в кримінальних провадженнях, яким надаються послуги адвокатів та було роз'яснено, що в Житомирській області діє Регіональний центр з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 (будинок Правосуддя) та який забезпечує цілодобово надання правової допомоги громадян у кримінальному процесі — кожному затриманому, а також засудженим та підозрюваним, обвинуваченим особам, у кримінальних провадженнях щодо яких участь захисника є обов'язковою згідно норм КПК. Були повідомлені телефони даних центрів.

Присутніх також цікавили питання щодо доступності та якості надання безоплатної вторинної правової допомоги. На отримані запитання були надані розширені відповіді. Більшість зазначила, що дана інформація є досить актуальною та корисною, особливо в “наш час” та запевнила, що при необхідності використають дану можливість та розповсюдять отриману інформацію серед родичів та знайомих.

Наприкінці семінару присутнім було надано інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів.

27.01.2016 hope source Korosten 1

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua