Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч з т.в.о керівника Коростенського об'єднаного міського військового комісаріату

Деталі

18.01.2016 Korosten voenkom118.01.2016 року працівниками Коростенського МЦ з надання БВПД була проведена робоча зустріч з т.в.о керівника Коростенського об'єднаного міського військового комісаріату Житомирської області — Баранівським В.М. Під час зустрічі було надано інформацію про роботу Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, особливу увагу звернувши на переваги безоплатної вторинної правової допомоги, категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, обговорені питання щодо подальшої співпраці та узгоджено здійснення перенаправлення осіб, які потребуватимуть вторинної правової допомоги до місцевого центру. Шадурою Інною була роз'яснена процедура здійснення представництва інтересів громадян в суді та складання документів процесуального характеру адвокатами у разі звернень громадян та надано інформаційно-роз'яснювальні матеріали у вигляді буклетів, пам'яток та плакатів.

Особливу увагу Сергієнко Оксана звернула на вирішення правових питань стосовно осіб, які належать до ветеранів війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, та гарантії їх соціального захисту”, зокрема проблемним питанням на сьогоднішній день є те, що учасники бойових дій витрачають багато часу й зусиль на отримання посвідчення даного статусу, тому дані питання були взяті до уваги для допомоги подальшого їх вирішення.

Була проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів.

18.01.2016 Korosten voenkom2

18.01.2016 Korosten voenkom3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua