Правові потреби

   

Архів новин  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці бюро правової допомоги провели правороз’яснювальну роботу з працівниками поліції

Деталі

31.01.2016 - inform 4Фахівці бюро правової допомоги провели ряд заходів  для працівників поліції Андрушівського, Романівського та Попільнянського районів. Мета цих заходів – налагодження взаємодії з представниками правоохоронної структури, консультація щодо законодавчого підґрунтя надання БВПД громадянам, що звертаються за допомогою до поліції.

Детальніше...

Працівники бюро правової допомоги стоять на захисті дітей-сиріт

Деталі

31.01.2017 - deti-sirotyiОднією з найвищих соціальних цінностей держави є соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Сім’ї, які приймають дітей-сиріт – усиновителі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі забезпечують підтримку життя та розвиток таких дітей. Кризові сім’ї – це родини, які опинилися в дуже скрутному становищі, де батьки не можуть чи не хочуть виконувати свої обов’язки.
З метою надання кваліфікованої правової допомоги цій категорії громадян фахівці бюро правової допомоги активізувалися у проведенні лекцій та виїзних прийомів.

Детальніше...

Бердичівський місцевий центр активізував роботу «Мобільного соціального офісу»

Деталі

27.01.2017 - punkt 4Робота «Мобільного соціального офісу» спрямована на спрощення доступу жителів до правової допомоги. Під час кожного виїзду працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги намагаються проконсультувати максимально можливу кількість громадян. Так, 24 січня відбувся черговий виїзд «Мобільного соціального офісу», участь в якому взяла начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердичівського місцевого центру Ольга Сікорська.

Детальніше...

Доступ до безоплатної правової допомоги у найвіддаленіших куточках області реальність, а не міф

Деталі

31.01.2017 - mob punkt 4Фахівці центрів з надання безоплатної правової допомоги у Житомирській області докладають максимум зусиль, аби житомиряни мали доступ до безоплатної правової допомоги навіть у найвіддаленіших куточках області. З цією метою проводяться виїзні прийоми громадян на базі мобільних консультативних пунктів, де кожен може отримати юридичну консультацію, а в разі потреби визначені ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» категорії осіб можуть скористатися послугами адвоката від держави з метою захисту від обвинувачення, здійснення представництва інтересів та складання документів процесуального характеру.

Детальніше...

Фахівці Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД надаватимуть юридичну підтримку соціальному проекту «Житомир – не смітник»

Деталі

27.01.2017 - soz proekt 526 січня заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська взяла участь у прес-конференції ГО «Агенція Регіонального Розвитку молодь України» та ГО «ХХІ покоління», присвяченій запровадженню у місті Житомирі соціального проекту «4usto – Я за чисте місто!» в рамках проекту «Житомир – не смітник».

Детальніше...

«День відкритих дверей» у новому році започаткував директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області

Деталі

26.01.2017 - DVD RZ 326 січня до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою майдан Соборний, 1, завітали учні 9-го класу Житомирської гуманітарної гімназії № 1.

Детальніше...

Семінар на тему: «Легальна зайнятість. Попередження трудової міграції» для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості

Деталі

25.01.2017 - RSZ 2Одним із основних пріоритетів роботи місцевого центру є надання безоплатної правової допомоги населенню. На виконання домовленостей про співробітництво між Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районними центрами зайнятості фахівці Бердичівського місцевого центру, Андрушівського та Чуднівського бюро правової допомоги провели ряд семінарів на тему: «Легальна зайнятість. Попередження трудової міграції» для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Фахівці бюро правової допомоги активно консультують громадян на базі мобільних пунктів
  2. Фахівці бюро правової допомоги провели правороз’яснювальну робота серед умовно засуджених
  3. «День відкритих дверей» у Коростенському місцевому центрі
  4. Фахівці Овруцького бюро провели семінар в Овруцькому територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян
  5. Рік 2016
  6. Фахівці бюро правової допомоги продовжують інформувати громадян про систему БПД
  7. Лекція у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  8. 2016 рік: яким він був для Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області
  9. Працівники Черняхівського бюро провели семінар для непрацюючих осіб
  10. Працівники Брусилівського бюро правової допомоги активно інформують громадян про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua