Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«День відкритих дверей» у Коростенському місцевому центрі

Деталі

23.01.2017 - DVD Korosten17 січня у Коростенському місцевому центрі з надання БВПД провели «День відкритих дверей». До місцевого центру цього дня завітали учасники АТО, більшість з яких є членами ГО «Учасники АТО Коростенщини».

Цього ж дня працівники Коростенського місцевого центру провели робочу зустріч із представниками  центру соціально-психологічної реабілітації населення: психологом  Вікторією Обиход, представником Лугинського військомату та головою ГО «Учасники АТО Коростенщини» Владиславом Ковальчуком, з якими узгодили питання проведення спільних заходів, відповідно до укладеного Меморандуму.

Для початку гостей ознайомили з роботою місцевого центру, а саме: як приймаються звернення, категорії осіб, які мають право на БВПД, продемонстрували як відбувається перше побачення адвоката з клієнтом та складання позовної заяви.

Також за кргулим столом обговорили кількісні показники звернень учасників АТО, надання консультацій, призначень адвокатів,  питання, з яких найчастіше звертаються учасники АТО, а також зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», які набрали чинності 5 січня 2017 року.

Так, соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:

  • по-перше, особа матиме таке право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
  • по-друге, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

Коростенський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.: (04142) 5-09-45,49.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua