Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 135 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Семінар на тему: «Легальна зайнятість. Попередження трудової міграції» для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості

Деталі

25.01.2017 - RSZ 2Одним із основних пріоритетів роботи місцевого центру є надання безоплатної правової допомоги населенню. На виконання домовленостей про співробітництво між Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районними центрами зайнятості фахівці Бердичівського місцевого центру, Андрушівського та Чуднівського бюро правової допомоги провели ряд семінарів на тему: «Легальна зайнятість. Попередження трудової міграції» для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості.

Під час проведення правоосвітніх семінарів поряд із питаннями, які безпосередньо стосуються роботи місцевого центру та бюро правової допомоги, громадяни звертались за консультаціями щодо земельних питань, оформлення права власності на нерухоме майно, порядок оформлення спадщини.

25.01.2017 - RSZ 1 25.01.2017 - RSZ 3
Окремо працівники місцевого центру та бюро зупинили увагу на особливостях роботи місцевого центру та бюро, а саме: порядок звернення; перелік документів, які потрібно подавати для отримання допомоги; порядок надання адвоката та інші.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua