Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги адвокатів! 10 січня відбудеться другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

LogoДругий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться 10 січня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Житомирській області згідно з графіком проведення індивідуальної співбесіди з претендентами.

У Житомирській області до другого етапу конкурсу допущено 37 адвокатів. Зі списком претендентів та графіком індивідуальних співбесід можна ознайомитись тут.

Увага! При собі мати оригінали наступних документів:

 

- згода на збір та обробку персональних даних;

 

- паспорт;

 

- свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Додатково інформуємо, про те, що відповідно до пункту 14 Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 року №3552/5 «Про затвердження Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, та форм документів, що використовуються під час його проведення» під час оцінювання адвоката враховується наявність рекомендацій інших адвокатів, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань або клієнтів, вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги.
Важливо!!! Оцінка вище 3 балів виставляється за умови надання адвокатом копій відповідних судових рішень.

 

Прохання прибути за 30 хвилин до початку співбесіди (кабінет 101) до Регіонального центру для реєстрації учасників та надання документів. За додатковою інформацією звертатись за номером 067-498-01-70 Олена Вовнюк.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Адвокатам  

Адвокатам

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua