Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Об’єднати зусилля, щоб допомогти постраждалим від домашнього насильства

Деталі

FE1За офіційною статистикою 1,1 мільйон українок щорічно стикаються з фізичною та сексуальною агресією в сім’ї. Кожного дня поліція фіксує 348 випадків домашнього насильства, в 70-80 % його жертвами стають жінки. У поліцію звертається тільки 10-15 % потерпілих. Чи можна змінити ситуацію? Як допомогти? Ці та інші питання обговорювали під час «Форуму єдності та розуміння», який проходив у Житомирі 10-11 січня.


- Українське законодавство вдосконалюється і постраждалі від домашнього насильства мають реальні механізми захисту від домашніх тиранів. Вже більше року діє закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також діти отримали доступ до безоплатної вторинної правової допомоги. З 11 січня цього року набрали чинності зміни до Кримінального та Кримінально Процесуального кодексів України, які посилили відповідальність за домашнє насильство. Але лише одного законодавства недостатньо. Варто об’єднати зусилля різних інституцій аби надати кваліфіковану, фахову, а головне вчасну допомогу тим, хто потерпає від насильства у родині, - розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

FE2
Протягом двох днів представники громадських об’єднань, поліції, Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області, Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниці потерпілих жінок та засобів масової інформації обговорювали низку питань пов’язаних з домашнім насильством. Розроблялись варіанти розв'язання різноманітних проблем. Спільними зусиллями учасників форуму відпрацьовано алгоритми дій, ефективність яких була перевірена під час практичних занять.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua