Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 138 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Брифінг на тему: «Реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань»

Деталі

21.07.2016. brifing 1З метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області здійснюватимуть функцію з прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань. Аби сповістити про це власне громадські формування – політичні партії, громадські об'єднання, профспілки – 21 липня у Житомирському прес-клубі відбувся брифінг на тему: «Реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань».

 

У брифінгу взяли участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська, директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Кулик, начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк, заступник начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Юлія Ярош та начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Бистрицька.

У вступному слові Валентин Залізнюк розповів про Наказ Міністерства юстиції України № 1717/5 від 17.06.2016 згідно якого запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

Окрім цього він наголосив увагу на реформі Міністерства юстиції, зокрема ліквідація районних управлінь юстиції та створення бюро правової допомоги, а також нові онлайн-сервіси для громадян.

У свою чергу Тетяна Кулик розповіла присутнім про алгоритм процедури прийняття документів під час реєстрації громадських формувань у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також про особливості функціонування бюро правової допомоги, які розпочнуть свою роботу з 1 вересня 2016 року в 19 районах Житомирської області.

Наталія Радушинська, підводячи підсумки брифінгу, наголосила на важливості співпраці та успішної координації між Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області, Регіональним та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадськими формуваннями: «Громадські об’єднання – це рушійна сила розвитку нашої держави, можливість розвиватися, спільно діяти заради громадянського суспільства».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua