Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці Бердичівського місцевого центру здійснили виїзний прийом громадян

Деталі

29 червня начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Юрій Антонюк здійснили черговий виїзний прийом громадян, яке провели у приміщенні Попільнянської районної ради.

Усі без винятку звернення громадян, які були озвучені в ході особистого прийому, оформлялися для подальшого розгляду для вирішення проблемного питання.

Як зазначила Ольга Сікорська, одним із пріоритетних завдань безоплатної правової допомоги є необхідність максимально наблизити діяльність місцевого центру до потреб громадян.

"Саме з цією метою фахівці Бердичівської місцевого центру з надання БВПД постійно проводять виїзні прийоми громадян. Адже в безпосередньому діалозі зміцнюється довіра населення до безоплатної правової допомоги. А ще приємно розуміти, що ми робимо важливу та потрібну справу – спрощуємо доступ людей до правосуддя", - відзначила Ольга Сікорська.

Кожен, хто прийшов на прийом до фахівців місцевого центру зі своєю проблемою, пішов із посмішкою на обличчі. Адже його вислухали та надали консультацію. Також, як відвідувачі, так і працівники місцевого центру, зробили висновок, що правова допомога стала набагато ближче до населення, а громадяни довіряють адвокатам системи безоплатної вторинної правової допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua