Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру надають правову допомогу учасникам АТО

Деталі

07.06.2016 - viyskomatІз самого початку свого існування Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги прикладав максимум зусиль, щоб допомагати військовослужбовцям, учасникам АТО та їх родинам. Успішним прикладом є співпраця місцевого центру та Бердичівського об'єднаного міського військового комісаріату Міністерства оборони України.

У зв'язку з тим, що у червні-липні 2016 року підлягають звільненню в запас військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації, актуальним питанням стало надання правової допомоги військовим, що повернулись із зони проведення антитерористичної операції та потребують юридичної допомоги.

Із цією метою 7 липня начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Андрій Архіпов у приміщенні військомату провели консультування громадян із питань соціального захисту.

«Проблем безліч і їх треба негайно вирішувати. До цих пір ми стикаємося з фактами, коли гарантовані державою соціальні пільги не надаються, зауважила Ольга Сікорська.Наприклад, маємо багато звернень про те, що статус учасника АТО неправомірно надається тільки після звільнення від військової служби в результаті тяжких поранень.

Також відсутня процедура безкоштовного лікування військових, звільнених із полону. У результаті люди лишаються зі своїми проблемами сам-на-сам».

Провівши аналіз, можна констатувати, що до найболючіших питань відносяться: проїзд; матеріальне забезпечення; харчі; заробітна плата; компенсації відряджень; невикористана відпустка.

Як зазначив військовий комісар Віталій Войтович: «Фахівці місцевого центру вже рік надають безоплатну правову допомогу учасникам АТО та їх родинам. А також за потреби виїжджають на місця дислокації військових для надання консультацій за місцем проходження строкової служби».

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua