Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Бердичеві працює мобільний пункт консультування для осіб із інвалідністю

Деталі

22.07.2016 - konsultazia 1Неодноразово правозахисні організації, журналісти та громадські активісти звертали увагу влади на недопустимість порушення прав та інтересів осіб із обмеженими фізичними можливостями. Однак, ситуація з гарантування доступу до правової допомоги та отримання якісних судових послуг даної категорії громадян не змінилась й по сьогодні.

 Реабілітація осіб із інвалідністю, інтеграція їх до повноцінного життя – складна багатоаспектна проблема, в якій особливе місце займає соціальна та правова реабілітація.

З цією метою у Бердичеві був створений та успішно працює мобільний соціально-правововий пункт консультування для осіб із інвалідністю та їх родин, який діє на базі Міськрайонної благодійної організації «КАРМЕЛЬ» спільно з Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У даному пункті особи з обмеженими можливостями мають змогу безоплатно отримати консультацію юриста, психолога та соціального працівника.

Як відмітила інтегратор Бердичівського місцевого центру Ольга Сікорська: «Підвищення рівня життя та обізнаності соціально-вразливих категорій населення, зокрема, осіб з інвалідністю, подолання правової ізоляції – один із пріоритетів нашої організації. Головним завданням реабілітації осіб з інвалідністю є відновлення їх соціального статусу, організація їх соціальної адаптації та інтеграції в суспільство».

«Наша організація рухається в правильному напрямку оскільки, є чітке розуміння того, що первинна та вторинна правова допомога повинна бути легкодоступною для населення, в першу чергу територіально, зазначила голова Міськрайонної благодійної організації «КАРМЕЛЬ» Лілія Обшта. Також населення має бути поінформованим про наявність послуг первинної правової допомоги, і що важливо – довіряти тим, хто її надає.

Заходами зміцнення довіри можуть бути оцінка ступеня задоволеності клієнта, створення дружньої атмосфери прийому, встановлення зручного графіку прийому тощо».

Реалізуй своє конституційне право та отримай безоплатну правову допомогу за адресою: м. Бердичів, площа Соборна, 25, на території монастиря Босих Кармелітів щовівторка та четверга з 9:00- 11:00.   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua