Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Житомирян проінформували про новації, які впроваджує Міністерство юстиції у сфері державної реєстрації

Деталі

21.07.2016 - flechmob 121 липня працівники Головного територіального управління юстиції спільно з представниками регіонального та Житомирського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели інформаційний флешмоб із метою сповістити городян про можливість зареєструвати громадські формування у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Житомиряни отримали буклети з інформацією про порядок подачі документів через фронт-офіси – місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги – для реєстрації громадських об’єднань.

«На даний час у Житомирській області функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань здійснюють 4 місцеві центри», – зазначили фахівці регіонального та Житомирського місцевого центрів. Також роз’яснили місце знаходження місцевих центрів та новий перелік суб’єктів у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Подібні флешмоби вже стали традиційною та ефективною формою роботи інформування населення про реформи, що відбуваються в системі органів юстиції. Адже нові проекти, які запроваджуються Мін’юстом, спрямовані на створення зручного та спрощеного доступу громадян до послуг, які надаються органами юстиції.  

21.07.2016 - flechmob 4 21.07.2016 - flechmob 3

  

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua