Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

2 487 фактів порушень правоохоронцями КПК та порядку інформування центрів з надання БВПД – узагальнений аналіз за І півріччя 2017 року

Деталі

pr anІз загальної кількості повідомлень, що надійшли до регіональних центрів з надання БВПД, а також з інформації, отриманої від адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, виявлено 2 487 випадків, що свідчать про порушення працівниками правоохоронних органів вимог кримінального процесуального законодавства та Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (далі – Порядок інформування). Пропонуємо увазі громадськості – відповідний детальний аналіз.

Детальніше...

Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі

Деталі

financeЗміни до Державного бюджету України на 2017 рік, схвалені Верховною Радою України 13 липня та підписані Президентом України 1 серпня, передбачають, зокрема, збільшення обсягу фінансування системи безоплатної правової допомоги. Це зумовлено зростанням у поточному році більш ніж учетверо кількості щомісячних звернень за безоплатною правовою допомогою порівняно з 2016 роком, та, відповідно, більш ніж двократним зростанням кількості випадків представництва адвокатами інтересів громадян, які належать до вразливих категорій, у цивільних та адміністративних справах. Сьогодні, 02 серпня, зазначений Закон України опублікований в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України", отже зазначені зміни наберуть чинності завтра - 03 серпня 2017 року.

Детальніше...

Майже 75 тис. осіб отримали правову допомогу через мережу дистанційних та мобільних консультаційних пунктів БПД

Деталі

prev mdpУпродовж 2016 року – І півріччя 2017 року центри з надання БВПД утворили та забезпечили роботу 2188 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та здійснили близько 14 000 виїздів мобільних консультаційних пунктів (виїзних прийомів громадян). Завдяки організації роботи таких віддалених точок доступу до безоплатної правової допомоги, консультації та роз'яснення з правових питань змогли отримати 74 707 осіб.

Детальніше...

Центри правової допомоги Житомирської області на захисті осіб, які постраждали від трудової експлуатації

Деталі

31.07.2017 - peopleДо Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначався 30 липня, управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» 31 липня провели круглий стіл на тему: «Ні – трудовій експлуатації людей в Україні». Участь у заході взяли начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, голова ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірина Бабенко, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська, заступник начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаним з торгівлею людьми ГУНП в Житомирській області Назарій Ванільчук, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості населення Світлана Карпович, головний спеціаліст департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Іван та Шульга та інші суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Центри та бюро правової допомоги Житомирщини активно співпрацюють з центрами зайнятості

Деталі

27.07.2017 - RSZ 5На виконання Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Координаційним центром з надання правової допомоги від 1 листопада 2016 року, спільно з місцевими центрами зайнятості фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирської області відкривають мобільні консультаційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги, проводять лекції, семінари, які стосуються легальної зайнятості, попередження трудової міграції, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які стоять на обліку в районних центрах зайнятості.

Детальніше...

За півроку до центрів правової допомоги Житомирщини звернулося понад 11 тис. громадян

Деталі

27.07.2017 - kolehia 3Про це сьогодні, 27 липня, зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда під час засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Участь у колегії також взяли керівники структурних підрозділів апарату управління та відділів державної виконавчої служби і державної реєстрації актів цивільного стану у регіоні. Провів засідання начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар.

Детальніше...

Лекції для умовно засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень

Деталі

26.07.2017 - KVI 5Одним із напрямів роботи центрів правової допомоги у Житомирській області є розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги серед умовно-засуджених та умовно звільнених осіб. За І півріччя 2017 року фахівці центрів та бюро правової допомоги Житомирщини провели понад 62 заходи для осіб, що знаходяться на обліку та є умовно-засудженими у районних секторах із питань пробації у Житомирській області для засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційний буклет щодо права біженців на безоплатну правову допомогу
  2. Відбулося засідання Керівної ради директорів системи надання БВПД Житомирщини
  3. Центри та бюро правової допомоги Житомирщини проводять вуличні інформування
  4. Консультування громадян в Обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №26
  6. Інформаційні буклети з соціально-правових питань
  7. Правопросвітницький захід у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко»
  8. Моніторинг роботи Лугинського, Олевського та Ємільчинського бюро правової допомоги
  9. Моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання БВПД та Ружинського бюро правової допомоги
  10. Інформаційні буклети з питань прав ВПО та правової допомоги в їх реалізації
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua