Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 147 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Консультування громадян в Обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Деталі

20.07.2017 -  ditu gyrtogitok 1Проводячи правопросвітницькі заходи, фахівці центрів з надання безолпатної вторинної правової допомоги у Житомирській області орієнтуються на різні цільові категорії громадян. Першочергово правопросвітницькі заходи та консультування проводяться для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї, дітей з обмеженими можливостями та їх опікунів.

У рамках співпраці між Житомирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Житомирським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 4 липня 2017 року було проведено спільний правоосвітній захід у приміщенні Обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час візиту до гуртожитку в.о. директора центру правової допомоги Олександр Коваль надавав консультації відносно порядку захисту прав, свобод та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у різних сферах правовідносин. Вихованці закладу особливий інтерес проявляли до питань щодо реалізації права на отримання житла, працевлаштування та отримання передбачених законодавством пільг і допомоги.

18 липня в.о. директора центру правової допомоги Олександр Коваль спільно з заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталією Радушинською повторно здійснили виїзний прийом до дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Більшість питань стосувалось житлового забезпечення та спадкових питань.

20.07.2017 -  ditu gyrtogitok 2

За детальними роз`ясненнями та консультаціями з будь-яких правових питань – звертайтесь у місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Бердичівський місцевий центр з надання БВПД – м.Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.: (04143) 4-14-42
Житомирський місцевий центр з надання БВПД – м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-01-76
Коростенський місцевий центр з надання БВПД – м. Коростень, вул. Сосновського, 28-Г, тел.: (04142) 5-09-45,49
Новоград-Волинський місцевий центр з надання БВПД – м. Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31-А, тел.:(04141) 2-15-82

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua