Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Регіональний центр провів профілактичне заняття з дітьми, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Деталі

03.07.2017 - zahid 328 червня в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська спільно з Управлінням патрульної поліції у місті Житомирі та Ювенальним прокурором Житомирської міської прокуратури Оленою Грабар провели профілактичне заняття з дітьми, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі у Житомирському міському відділі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

В.о. директора Регіонального центру Наталія Радушинська проінформувала про діяльність центрів та бюро правової допомоги та послуги, які вони надають для населення, а також розповіла про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Також на зустрічі обговорювали права та обов’язки підлітків, роз’яснювали як діяти у випадку затримання правоохоронними органами.

«Особа, яка здійснила затримання зобов’язана повідомити Регіональний центр, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-213-103. Повідомлення про затримання осіб приймаються Регіональним центром цілодобово. Тож якщо вас затримали, негайно вимагайте адвоката, – наголосила Наталія Радушинська.Протягом години з моменту отримання доручення про затримання, адвокат прибуде на місце затримання особи для захисту від обвинувачення. Для особи така правова допомога є безоплатною. Адвокати здійснюють цілодобове чергування відповідно до графіку. Тому в будь-яку пору доби вони завжди виїжджають до затриманих для надання правової допомоги».

Нагадаємо, що відповідно до ст. 59 Конституції України «кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав». Тому, з 1 січня 2013 року у Житомирській області здійснює свою діяльність Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою м. Житомир, майдан Соборний, 1, каб. 101.

Основним завданням Центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам.

03.07.2017 - zahid 3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua