Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

У Житомирі адвокати системи безоплатної правової допомоги опановують навички soft skills

Деталі

soft skills 2Навчитись слухати, говорити, домовлятися, позбуватись стресу – ці та інші навички потрібні у щоденній роботі адвокатів системи БПД не менше, ніж професійні знання та вміння. 27-28 липня у Житомирі проходить перший в Україні тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги для адвокатів. Адвокати навчаються ефективній та гармонійній взаємодії з клієнтами.

Тренінги проводять тренери-адвокати Наталія Радушинська та Павло Марамигін. Саме вони пройшли у квітні навчання для тренерів.

Підготовка тренерів і тренінги на Житомирщині та інших областях України, відбуваються за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Тренінгз розвитку навичок (soft skills) є унікальним продуктом, що розроблений командою експертів та спрямований на розвиток практичних навичок роботи з вразливими клієнтами, зокрема, налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, інтерв’ювання та консультування тощо, а також врахування етичних та ціннісних аспектів під час роботи з клієнтами, які слугують підґрунтям для якісного надання правової допомоги та захисту прав людини.

- Нові знання та цікавий досвід не менш важливі ніж професійні компетенції, - впевнена Наталія Радушинська. – Цьому, на жаль, не вчать в університетах. Але, якщо адвокати оволодіють навичками soft skills, це підвищить ефективність їх роботи.

soft skills 1 soft skills 3
soft skills 4

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua