Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

   

Перший етап каскадного тренінгу

Деталі

cascade_training_June 25-2625 та 26 червня 2015 р. в приміщенні будинку Правосуддя, за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1 («шахова зала»), відбувся перший етап каскадного тренінгу на тему: "Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень" та "Дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи", для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Каскадний тренінг було організовано Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області за дорученням Координаційного центру з надання правової допомоги спільно з ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», Американською Асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI), Українською Фундацією Правової Допомоги.

В перший день з вступним словом до адвокатів звернувся директор Регіонального Центру - Олександр Гербеда; також із доповідями про діяльність Центру та відкриття і подальше функціонування місцевих центрів, виступили заступник директора Центру Наталія Радушинська та керівник Житомирського регіонального відділення ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» - Віталій Галагуз.

Каскадний тренінг провели тренери-модератори Євгена Шара, Віталій Галагуз та Євген Грішин. В тренінгу взяли участь 34 адвокатів, які співпрацюють з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Крім того, на каскадний тренінг був запрошений завідувач відділенням Житомирської обласної психіатричної лікарні №1, експерт-психіатр Вельган Сергій Володимирович.

В ході каскадного тренінгу обговорювались питання щодо дій захисника у кримінальних провадженнях,які потребують судово-медичної експертизи, дій захисника при у випадку невірної кваліфікації правопорушення, яке інкримінується підзахисному, а також проблемних питань, пов’язаних з кваліфікацією кримінальних правопорушень проти статевої свободи і статевої недоторканості особи.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua