Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

   

Прес-конференція з нагоди відкриття Житомирського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

30 червня 2015 року в приміщенні Будинку Правосуддя відбулась прес-конференція з нагоди відкриття Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у прес-конференції прийняли:

  • Олег Горай - Начальник Головного управління юстиції у Житомирській області.
  • Наталія Радушинська - Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
  • Тетяна Кулик - Директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  • Петро Грибан – Представник офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області.
  • Олег Соя – Голова Корольовської районної ради.
  • Людмила Янушевич – Голова Богунської районної ради.
  • Віктор Гриценко – Голова Коростишівської районної ради.
  • Іван Бабицький – Голова Черняхівської районної ради.

Прес-конференція відбулась у присутності представників ЗМІ : телеканалу «Союз-ТВ», «Крок-радіо», газети «Житомирщина», Житомирського обласного радіо, газети «Ехо», радіо «Житомирська хвиля». Також участь у прес-конференції прийняли адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олег Горай – начальник Головного управління юстиції в Житомирській області, який зазначив, що Міністерство юстиції України планомірно втілює в життя норми Конституції України, що гарантують людині право на безоплатну правову допомогу. На його думку органи юстиції, в числі яких і центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги повинні стати мірилом поваги до Закону.

Наталія Радушинська – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вказала, що довіра людей до системи безоплатної правової допомоги зростає кожного дня. Важливим кроком у цьому напрямку є відкриття місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які будуть надавати допомогу у цивільних та адміністративних справах. З відкриттях місцевих центрів у громадян буде рівний доступ до правосуддя, що є великим досягненням у розбудові правової держави.

Під час прес-конференції Тетяна Кулик – презентувала Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної допомоги, порядок та режим його роботи, перелік категорій осіб, які є суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок звернення до центру громадян та порядок взаємодії місцевого центру з адвокатами. Петро Грибан – представник офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини повідомив про велику потребу у відкритті місцевих центрів та забезпечення захисту інтересів самих незахищених категорій громадян.

На запитання представників ЗМІ Наталія Радушинська роз’яснила в чому полягає різниця між первинною та вторинною правовою допомогою, і як буде відбуватись взаємодія між місцевими центрами та органами первинної правової допомоги. Всі присутні були запрошені на відкриття Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке відбудеться 01 липня 2015 року о 10-00 за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47.

Переглянути програму заходу.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua