Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Адвокати системи БВПД проаналізували проблемні питання та обмінялися позитивним досвідом

Деталі

13.06.2016 - navch advokativ13 червня у Бердичівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели навчання для адвокатів системи БВПД із Романівського району – Анатолія Чорноуса та Василя Колотюка.

Одним із питань, на якому акцентували увагу під час навчання оформлення звітної документації. Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Ковальчук наголосила, що здача актів потребує конкретизації, самоорганізації та впорядкованості в роботі.

Працюючи над реалізацією спільної мети надання правової допомоги населенню, адвокат повинен постійно підвищувати рівень своєї освіти, освоюючи теоретичну частину професії і, набуваючи нових практичних навичок.

«Метою зустрічі є аналіз та узагальнення проблемних питань, що виникають під час роботи, обмін позитивним досвідом та підвищення рівня професіоналізму адвокатів, – відмітила Наталія Ковальчук. – За допомогою такого роду навчання розвивається трудовий потенціал адвокатів як висококваліфікованих спеціалістів права».

Проведення подібних зустрічей є необхідною складовою успішної співпраці між місцевим центром та адвокатами. Адже у сучасних умовах будь-які навички і знання швидко старіють, тому ключову роль в успіху та вдалому розвитку адвоката як професіонала відіграє фахове навчання та розвиток.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua