Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Бердичівський місцевий центр провів навчання для адвокатів

Деталі

10.06.2016 - navch advokativ10 червня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Ковальчук провела навчання з адвокатами Попільнянського району Юрієм Проценко та Людмилою Чопівською.

Одне з питань, яке розглянули під час навчання здача адвокатами звітних актів.

«Заповнення звітних актів дає можливість місцевим центрам з надання БВПД отримати відомості, які підтверджують факти надання правової допомоги у кожному випадку, передбаченому Законом, та витрат, пов’язаних з наданням такої допомоги. Також відповідність розрахунку розміру винагороди адвоката та витрат, пов’язаних із наданням правової допомоги», – пояснила фахівець Бердичівського місцевого центру Наталія Ковальчук.

Юрій Проценко зазначив, що не кожен спеціаліст у галузі права може стати достойним адвокатом. Однак і не кожен юрист із адвокатським посвідченням може якісно захищати інтереси свого клієнта.

«Спеціалістам кожної галузі потрібно постійно розвиватись, самовдосконалюватись та прагнути досягнути більшого. Подібні навчання, які провели сьогодні у Бердичівському місцевому центрі, сприяють розвитку діяльності адвокатів та унеможливлюють у майбутньому допущення помилок при оформленні звітної документації», – констатували адвокати.

Також присутні обговорили висвітлені у 14-у випуску Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні успіхи адвокатів у справах цивільного та адміністративного процесу, у кримінальних провадженнях під час представництва інтересів у суді.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua