Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 133 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Коростенського місцевого центру надали правову консультацію людині з інвалідністю та потерпілому в кримінальному провадженні

Деталі

22.06.2016 - konsultasia K 222 червня до Коростенського місцевого центру звернувся громадянин Г. із питанням, яке стосувалося підстав звільнення від сплати судового збору.  Як пояснив громадянин, у судовому порядку розглядалася справа, в якій він являвся відповідачем. Одна з позовних вимог покладення на відповідача сплати судового збору, яку суд задовольнив.

Оскільки громадянин являється інвалідом ІІ групи, то працівники відділу попередньої роботи з клієнтами місцевого центру роз'яснили підстави звільнення особи від сплати судового збору згідно ст. 5 п. 9 Закону України «Про судовий збір» та повідомили про право звернутися до суду з апеляційним оскарженням рішення стосовно цієї частини позовних вимог, так як рішення не набрало законної сили.

А 23 червня до місцевого центру звернувся громадянин Д., який є потерпілим у кримінальному провадженні з проханням проконсультувати стосовно строків внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, порядку зберігання речових доказів та відповідальності, передбаченої за службову недбалість слідчого.

Працівники відділу попередньої роботи з клієнтами роз’яснили кримінальне та кримінально-процесуальне законодавство України стосовно порушених питань, а саме ст. 367 (службова недбалість) КК України, ст. 214 (початок досудового розслідування), ст. 100 (зберігання речових доказів і документів та вирішення питання про них) КПК України та порядок подання скарги на дії слідчого.

23.06.2016 - konsultasia K 2

Заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Олександра Мельник зазначила, що громадянин Г. та Д. можуть звернутися до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для отримання допомоги в складенні апеляційного оскарження в першому випадку та для представництва інтересів, як потерпілого в другому.


   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua