Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Коростенського місцевого центру надали правову консультацію людині з інвалідністю та потерпілому в кримінальному провадженні

Деталі

22.06.2016 - konsultasia K 222 червня до Коростенського місцевого центру звернувся громадянин Г. із питанням, яке стосувалося підстав звільнення від сплати судового збору.  Як пояснив громадянин, у судовому порядку розглядалася справа, в якій він являвся відповідачем. Одна з позовних вимог покладення на відповідача сплати судового збору, яку суд задовольнив.

Оскільки громадянин являється інвалідом ІІ групи, то працівники відділу попередньої роботи з клієнтами місцевого центру роз'яснили підстави звільнення особи від сплати судового збору згідно ст. 5 п. 9 Закону України «Про судовий збір» та повідомили про право звернутися до суду з апеляційним оскарженням рішення стосовно цієї частини позовних вимог, так як рішення не набрало законної сили.

А 23 червня до місцевого центру звернувся громадянин Д., який є потерпілим у кримінальному провадженні з проханням проконсультувати стосовно строків внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, порядку зберігання речових доказів та відповідальності, передбаченої за службову недбалість слідчого.

Працівники відділу попередньої роботи з клієнтами роз’яснили кримінальне та кримінально-процесуальне законодавство України стосовно порушених питань, а саме ст. 367 (службова недбалість) КК України, ст. 214 (початок досудового розслідування), ст. 100 (зберігання речових доказів і документів та вирішення питання про них) КПК України та порядок подання скарги на дії слідчого.

23.06.2016 - konsultasia K 2

Заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Олександра Мельник зазначила, що громадянин Г. та Д. можуть звернутися до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для отримання допомоги в складенні апеляційного оскарження в першому випадку та для представництва інтересів, як потерпілого в другому.


   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua