Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру взяв участь у семінарі для бібліотекарів району

Деталі

23.06.2016 - biblioteka 122 червня начальник відділу взаємодії Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл спільно з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинського РДА Галиною Нідзельською взяли участь у семінарі з героїко-патріотичного виховання, який організований мережею бібліотек Новоград-Волинського району.

 Під час семінару Галина Нідзельська роз’яснила працівникам бібліотечної мережі розміри та порядок отримання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеними особами. Акцентувала увагу на правилах реєстрації ВПО в управлінні праці та соціального захисту населення та поновлення документів.

Віталій Радзивіл розповів присутнім про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відкриття бюро та його функції. Окремо відповів на деякі питання, що стосувалися прав і соціальних гарантій інвалідів, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Користуючись тим, що на семінарі були присутні представники близько 20-ти бібліотек Новоград-Волинського району, Віталій Радзивіл роздав інформаційні буклети «Що таке БВПД та як її отримати?» працівникам бібліотек для подальшого їх розповсюдження в бібліотечній мережі району.

23.06.2016 - biblioteka 2

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua