Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Новоград-Волинській місцевий центр домовився про співпрацю з міською прокуратурою

Деталі

16.06.2016 - rob zystrich 116 червня начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевого центру Віталій Радзивіл із робочим візитом відвідав Новоград-Волинську місцеву прокуратуру.

 Під час бесіди з прокурорами Вікторією Лівіною та Валентиною Хотько, Віталій Радзивіл не одноразово наголошував про потребу посилення правової захищеності дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, дітей, які стали, або можуть стати жертвами насильства в сім'ї та дітей, які стали жертвами збройних конфліктів.

У результаті зустрічі сторони домовилися про перенаправлення даної категорії громадян до Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД для захисту їх прав та інтересів адвокатами, які співпрацюють із центром.

Користуючись нагодою, Віталій Радзивіл залишив у місцевій прокуратурі декілька примірників буклетів «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?», а також плакати.

Під час зустрічі з керівником Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галиною Пилипчук обговорили робочі моменти співпраці місцевого центру та прокуратури, зокрема забезпечення участі адвокатів у кримінальних процесах для представництва свідків та потерпілих, що підпадають під дію Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

16.06.2016 - rob zystrich 2

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua