Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Коростенського центру правової допомоги долучилися до святкування Міжнародного дня захисту дітей

Деталі

06.06.2017 - ditu 6Фахівці Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги 1 червня долучилися до святкування Міжнародного дня захисту дітей. Адже раннє ознайомлення з правами людини сприяє моральному становленню особистості дитини, формування етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і іншим людям. Знайомлячись з правами, діти навчаться зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабких, справедливо вирішувати суперечки та конфлікти.

Інтегратор Коростенського місцевого центру Оксана Сергієнко спільно з Коростенським міським ЦСДМ, Коростенським районним ЦСДМ, службою у справах дітей Коростенської міської ради та службою у справах дітей Коростенської РДА взяла участь у святкових заходах, організованих для дітей та підлітків, зустрічей керівництва міста, району, об’єднаних територіальних громад із соціально незахищеними категоріями дітей.

06.06.2017 - ditu 1

Під час свого виступу інтегратор центру правової допомоги розповіла чому це дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня. «За однією з версій, в 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення «дитячої» конференції в Женеві. Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров’я і благополуччя дітей були як ніколи актуальні, в 1949 році в Парижі відбувся конгрес жінок, на якому прозвучала клятва про невпинну боротьби за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей. Через рік, в 1950 року 1 червня був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно», – розповіла присутнім Оксана Сергієнко.

Цього ж дня фахівці Коростенського центру правової допомоги провели виїзний консультаційний пункт спільно з працівниками Коростенського міського ЦСДМ для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та їх батьків, під час якого проінформовали про систему БПД та розповсюдили буклети на тему: «Соціальний захист дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».

Фахівці Овруцького бюро правової допомоги провели захід у ДНЗ №1 «Ромашка» на тему: «Дитино, знай свої права з садочка!» під якого розповіли про права дітей в ігровій формі та розповсюдили серед дошкільнят буклети з правами дітей у вигляді картинок.

06.06.2017 - ditu 6

«У дошкільні роки найбільш активно формуються погляди, життєві позиції. типові мотиви поведінки особистості. І від того, яке розуміння права і ставлення до нього виробляється в цей період становлення особистості, багато в чому залежить і подальша поведінка людини у правовій сфері», – запевнили фахівці Овруцького бюро правової допомоги.

Працівники Лугинського бюро правової допомоги спільно з службою у справах дітей Лугинської РДА та Лугинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготували дитячий майданчик та взяли участь у відкритті літнього дитячого табору для учнів початкових класів в смт. Лугини.

Дітей та їх батьків проінформували про Конвенцію про права дитини, розповіли про функції бюро та центрів правової допомоги, наголосили на можливості звернутися до Лугинського бюро за захистом у випадку потерпання від насилля в сім’ї.

06.06.2017 - ditu 2

Працівники Хорошівського бюро правової допомоги спільно з працівниками служби у справах дітей та відділу освіти РДА взяли участь в заходах, які проводились в районі з нагоди «Дня захисту дітей». На заходах роздавали інформаційні матеріали у вигляді буклетів дітям, батькам, вчителям, працівникам служб та установ району на тему: «Соціальний захист дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».

06.06.2017 - ditu 7
06.06.2017 - ditu 8
06.06.2017 - ditu 10

Головний спеціаліст Малинського бюро правової допомоги Олег Алєксєєв спільно керівництвом літнього оздоровчого табору «Лісова Казка» при Малинській ЗОШ № 3 взяв участь у проведенні святкових заходів серед дітей табору на тему: «Дитино! Знай свої права» та виступив з роз’ясненням основоположних принципів прав дитини.

06.06.2017 - ditu 3

2 червня в смт. Народичі відбулося святкування, присвячене «Дню захисту дітей». У проведенні святкових заходів взяла участь начальник Народицького бюро правової допомоги Ірина Завацька: провела вуличне навчання школярів на тему: «Своє право: знати, вміти, захистити»; взяла участь проведенні конкурсу малюнків.

06.06.2017 - ditu 4 06.06.2017 - ditu 5

Довідково:

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.: (04142) 5-09-45,49
Лугинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Лугини, вул. Горького, 8Г/42, тел.:(04161) 9-14-20
Малинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Малин, вул. Лисенка, 19, тел.:(04133) 9-74-20
Народицьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Народичі, вул. Визволителів, 80, тел.:(04140) 2-16-41
Овруцьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Овруч, Героїв Майдану, 1/21, тел.:(04148) 4-51-55
Хорошівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Хорошів, вул. Незалежності, 4, тел.:(04145) 3-36-59

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua