Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Житомирському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводили особистий прийом громадян

Деталі

09.06.2017 - priom 16 червня в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль та заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Наталія Поліщук проводили особистий прийом громадян.

Житомиряни зверталися до Центру з різними проблемами. Так, мешканка вул. Бальзаківська звернулася за допомогою стосовно виготовлення правовстановлюючих документів на частину майна, що перебуває у її користуванні, зокрема, на лоджію у багатоквартирному будинку.

Житомирянин В. звернувся до Центру з питанням визнання права проходу та проїзду до земельної ділянки на якій він вирощує сільськогосподарську продукцію. Проблемна ситуація виникла у зв'язку з тим, що власники навколишніх земельних ділянок встановили огорожі на своїй межі, чим припинили доступ заявника до належного йому майна.

Під час з'ясування обставин справи виникла необхідність в доступі до відомостей Державного земельного кадастру та Державного реєстру прав на нерухоме майно, який оперативно надали клієнту за допомогою програмного та технічного забезпечення Центру.

09.06.2017 - priom 2

Окрім цього, громадянину допомогли у складанні заяви до виконавчого комітету органу місцевого самоврядування, на території якого знаходиться земельна ділянка.

Турбували містян й інші питання, зокрема: соціальне забезпечення осіб, яким встановлено пільги; забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб; надання земельних ділянок учасникам АТО.

В.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль надав консультації та роз'яснення, запропонував альтернативні шляхи вирішення проблемних питань.

За детальними роз`ясненнями та консультаціями з будь-яких правових питань – звертайтесь до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-01-76.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua