Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Житомирську область відвідав представник міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи

Деталі

26.06.2017 - misia 2З метою виявлення успішних практик у роботі центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирському регіоні з різними зацікавленими сторонами (ОМС, ОДВ, ГО, ЗМІ тощо) та потреб у навчанні протягом тижня, 20-23 червня, начальник управління «Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Кучерук відвідав центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги Житомирської області.

Нагадаємо, що у середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плані пріоритетних дій Уряду на 2017 рік, на поточний 2017 рік у рамках стратегічної цілі «Забезпечення рівного доступу до правосуддя та правової допомоги» передбачено створення ефективної системи управління правовими знаннями та розвиток людського потенціалу системи надання безоплатної правової допомоги, правничої спільноти та партнерських мереж системи надання безоплатної правової допомоги. Для цього передбачено реалізувати запуск роботи п’яти міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ у містах Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, які стануть основою інфраструктури системи управління правовими знаннями.

На початку березня нинішнього року у столиці відбулося стратегічне обговорення серед фахівців системи БПД щодо бачення основних напрямів діяльності міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ. Такими визначено, зокрема, розвиток партнерств на мережування на міжрегіональному рівні, вивчення правових потреб громад, збір кращих практик у сфері права та правосуддя та їх поширення до різних цільових груп, вивчення потреб професійних спільнот системи БПД та зацікавлених сторін у навчанні та розвитку, проведення правопросвітницьких заходів та комунікаційних заходів для громадськості на базі платформ. Було визначено й першочергові кроки підготовчої роботи, а саме – проведення місій представників МРКП по регіонах з вивчення потреб та ресурсів.

Відтак, начальник управління «Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Кучерук у рамках місії відвідав Регіональний центр, Бердичівський, Житомирський, Коростенський та Новоград-Волинський місцеві центри з надання БВПД у Житомирській області.

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

26.06.2017 - misia 1


Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

26.06.2017 - misia 2


Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

26.06.2017 - misia 3

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
26.06.2017 - misia 4

Під час місії намагалися виявити сильні сторони роботи центрів та бюро правової допомоги, зокрема: позитивні результати з практики центрів та бюро щодо роботи з клієнтами; співпраці органами місцевого самоврядування та державної влади, громадським організаціями, ЗМІ; управлінні персоналом та його навчанні.

Усе це ляже в основу детального планування роботи кожної із МРКП, які, як очікуються, у відповідності до ресурсної забезпеченості розпочнуть свою роботу у ІІ-ому півріччі нинішнього року. Кожна з платформ, нагадаємо, стане своєрідним «інформаційним хабом» («зв’язковим», «вузлом») для інших суміжних та ближчих областей, майданчиком для спілкування та мережування між людьми, об’єднаними спільними ідеями у сфері права та правосуддя, з можливістю їх швидкого поширення та впровадження в життя на рівні територіальних громад, експертного супроводження та ІТ-підтримки.

Місії вже відбулися впродовж квітня в 7-ми областях. У їх рамках фахівці 4-х МРКП (Дніпровської, Львівської, Харківської та Одеської) зустрілися із різними професійними спільнотами в середині системи БПД.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua