Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі команда системи БПД спільно з партнерами підбили підсумки 3-річної співпраці

Деталі

TRMC12 липня у Житомирі відбулась публічна презентація трьох років роботи місцевих центрів Житомирської області. У заході взяли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, громадських організацій, вищих навчальних закладів та інші партнери центрів, з якими впродовж 3-х років налагоджена співпраця задля надання кращих послуг клієнтам.

Детальніше...

За три роки роботи місцевих центрів правову допомогу отримали більше 47000 мешканців Житомирщини

Деталі

LogoБезоплатна правова допомога – це шанс на справедливе правосуддя для кожного. 1 липня – важлива дати для системи БПД. Три роки тому в Україні відкрились місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На Житомирщині таких місцевих центрів створено чотири: у Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новограді-Волинському. З початком їх роботи чимало людей, які не могли оплатити роботу адвокатів через їх високу вартість, скористались послугами захисника за рахунок держави у цивільних та адміністративних справах.

Детальніше...

Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі

Деталі

36277496 1353165361493978 8188919482756890624 nУряд підтримав ініціативу Міністерства юстиції щодо перерозподілу видатків та збільшення обсягу фінансування системи безоплатної правової допомоги. Такі потреби обумовлені суттєвим зростанням кількості звернень українців за правовою допомогою та, відповідно, зростанням кількості випадків представництва адвокатами та фахівцями системи інтересів громадян у судах.

Детальніше...

Знати, щоб допомогти: у Житомирі провели навчальний семінар щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Деталі

DN3Від домашнього насильства потерпають тисячі, реально звертаються за допомогою одиниці. Щороку правозахисники, уряди різних країн об’єднують свої зусилля для подолання цього ганебного явища. Цього року в Україні набрав чинності закон, який надає правовий захист жертвам домашнього насильства.

Детальніше...

Чи залишать субсидію на житло у разі його дарування, продажу або передачі у спадок? (Відео)

Деталі

sybЧи можна залишити субсидію в разі різних маніпуляцій із житлом: чи-то продаючи, чи то даруючи помешкання?

Детальніше...

Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей

Деталі

LogoДля співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії. Однією з таких гарантій є надання соціальної додаткової відпустки на дітей. Детальніше про умови і порядок надання такої відпустки, в межах проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Ємільчинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

КЦ ініціюватиме дискусію серед адвокатів та юристів щодо впровадження системи peer review

Деталі

21.06.2018 - visit to scotland (1)Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) докладатиме максимум зусиль, аби найкращий світовий досвід та практики системи оцінювання рівня адвокатів та юристів – peer review – нарешті був упроваджений в правове поле України. Про це заявив директор КЦ Олексій Бонюк за підсумками візиту до Единбургу (Шотландія, Велика Британія). Він наголосив, що обговорення цієї потреби точиться ще з 2013 року, тож настав час і Україні долучитись до числа розвинених країн, де ця система або вже діє, або впроваджується. Серед країн, які використовують peer review (прим. – експертна оцінка адвокатських кейсів) як дієвий механізм – Велика Британія, Канада, Фінляндія, Китай та ін. Житомирщину від системи БПД представляла заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua