Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

   

Система БПД - приклад гендерної рівності

Деталі

FUR3Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) є флагманом у впровадженні політики гендерної рівності, а серед юристів системи безоплатної правової допомоги 66% становлять жінки. Про це розповів директор КЦ Олексій Бонюк під час Першого всеукраїнського форуму юристок. Як зазначили організатори та учасники форуму, вперше в історії юридичної професії захід відвідали близько 200 правниць з усієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці. Житомирщину на форумі представляли: заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська, адвокатки Алла Мусевич та Наталія Нагорна.


Як наголосив Олексій Бонюк, у ХХІ столітті саме рівень гендерної політики визначає успішність держави – і економічну, і соціальну. Адже згідно з останніми дослідженнями найбільш успішними країнами, в яких громадяни почуваються захищеними, є ті, де роль жінки у суспільстві, у процесах управління країною досить висока.

FUR2

FUR6
Політика Координаційного центру в цьому контексті є прикладом для наслідування.
«Політика нашої установи ідеально підходить на роль чемпіона з гендерної рівності та каталізатора інтеграції гендерного «погляду» у всій системі безоплатної правової допомоги», –наголосив Олексій Бонюк, додавши, що серед трьох заступників двоє – жінки, у тому числі й перший заступник.
За статистикою, у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги понад 58% – це жінки, у місцевих – жінок майже 70%.
Олексій Бонюк запевнив, що КЦ буде послідовно робити наголос у своїй комунікаційній діяльності та навчаннях на підтримці гендерної рівності в правовій сфері та ефективному впровадженні гендерної політики загалом.

FUR4
Під час форуму учасниці обговорили питання доступу жінок до юридичної професії та їх вплив на правозахист. Однією із найважливіших тем, що обговорювались – доступ до правосуддя жінок із вразливих груп - жінок, котрі потерпіли від домашнього насильства, іншого гендерно-обумовленого насильства, сексуальних домагань та різних форм і проявів дискримінації.

FUR5
Довідково:
Організатором Форуму є Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" за підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

FUR1

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua