Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Виборчі права засуджених та ув’язнених

Деталі

TM1Як перевірити себе у списках виборців? Куди звертатись для включення у виборчі списки? Які основні права засуджених? Про це та інше говорили із засудженими та ув’язненими.


Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Радушинська, фахівчиня Регіонального центру Дар’я Гончарова, спеціаліст Житомирського місцевого центру з надання БВПД Андрій Мілютін та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав «Громадської мережі ОПОРА» у Житомирській області Світлана Пантюхіна, відвідали Житомирську установу виконання покарань (№8) та Житомирську виправну колонію (№4). Під час правопросвітницьких лекцій вони роз’яснили основні норми виборчого законодавства засудженим та ув’язненим.

TM2
Світлана Пантюхіна детально розповіла про процедуру виборів, облаштуванні виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповненню бюлетенів, кримінальну відповідальность у разі погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, які перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця та інше.
Додатково для засуджених було передано пам'ятки щодо процедури голосування та механізмів захисту виборчих прав засуджених.

TM3
Фахівці системи БПД Житомирщини надали засудженим і ув’язненим роз’яснення щодо порядку отримання безоплатної вторинної правової допомоги, а також надали правові консультації. Пояснили порядок звернення до Регіонального та місцевого центрів з надання БВПД, зміни запобіжного заходу, перегляду судових рішень, тощо.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua