Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Завершився ІІ етап 7-го конкурсу з відбору адвокатів системи БВПД

Деталі

2 етап конкурсу адвокатів28 березня 2015 року відбувся другий етап 7-го конкурсу з відбору адвокатів, які будуть надавати безоплатну вторинну правову допомогу. 13 претендентів пройшли анонімне тестування та очікують на третій етап конкурсу - співбесіду, яка відбудеться 8 квітня 2015 року.

Фото можна переглянути тут

Завершився І етап 7-го конкурсу з відбору адвокатів системи БВПД

Деталі

I етап конкурсу адвокатів23 березня 2015 року завершився 1-й етап 7-го конкурсу з відбору адвокатів , які будуть надавати безоплатну вторинну правову допомогу. За результатами відбору до другого етапу допущені всі 13 претендентів. Наступний 2-й етап конкурсу відбудеться 28 березня 2015 р. о 10.00 в приміщенні Головного управління юстиції в Житомирській області

Слова співчуття

Деталі

Колектив Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги висловлює щире співчуття директору Координаційного центру з надання правової допомоги Андрію Вишневському у зв’язку зі смертю його дідуся.

Гаряча лінія для надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО

Деталі

hot lineЮристи координаційного центру допомоги учасникам АТО надають допомогу в отриманні статусу учасника бойових дій та пільг, передбачених цим статусом; роз’яснюють порядок отримання грошового забезпечення військовослужбовців в АТО та поранених у госпіталях, оформлення статусу сім’ї загиблого та пенсії по втраті годувальника, одноразової грошової допомоги пораненим та сім’ям загиблих; консультують щодо оформлення статусу інвалідів війни та пенсії з інвалідності, та по багатьох інших питаннях.

Номер багатоканальної гарячої лінії для надання безкоштовної юридичної допомоги бійцям АТО - 0 800 30 00 21. Лінія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.

Регіональний круглий стіл «СПІВПРАЦЯ СИСТЕМИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ТА ОРГАНІВ АДВОКАТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Деталі

18.03.2015 round table18 березня 2015 року в приміщенні Житомирського обласного центру з надання БВПД було проведено регіональний круглий стіл «Співпраця системи надання безоплатної правової допомоги та органів адвокатського самоврядування».

Участь в круглому столі взяли:

Детальніше...

Оголошено відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

16.03.2015 directors contestКонкурс проводиться відповідно до Порядку, розробленого у співпраці з українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, обговореного з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затвердженого Координаційним центром з надання правової допомоги.

Згідно Порядку, конкурс проводиться з 13 березня по 30 квітня 2015 року, оголошення про його проведення, кваліфікаційні вимоги до претендентів, а також форма он-лайн заявки для участі у конкурсі, розроблені за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», доступні на сайті www.legalaid-jobs.in.ua.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 березня 2015 року включно.

Відібрані за результатами опрацювання заповнених і надісланих заявок претенденти будуть запрошені до столиці для проходження інтерв’ю, яке проводитиметься комісією, склад якої формуватиметься за пропозиціями відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua