Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

   

Директор Регіонального центру розповів про створення Бюро правової допомоги в Україні

Деталі

17.03.2016 about bureau 116 березня в Житомирському прес-клубі відбулася прес-конференція, присвячена реформуванню територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, а також вдосконаленню системи онлайн послуг населенню.

У прес-конференції взяли участь представники менеджменту проекту «Справедливе правосуддя», Президент Українського центру реформ Ірина Мовчан, в.о. начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирськй області Ірина Волошина, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Валентин Залізнюк та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Головною темою прес-конференції, про що власне й розпочала Ірина Волошина, була ліквідація районних управлінь юстиції та створення на відповідних територіях Бюро правової допомоги.

«Згідно з планом реформування Міністерства юстиції, буде ліквідовано 586 територіальних органів юстиції, які існували в Україні майже 20 років, – зазначила Ірина Волошина. – Планується створити більше 400 Бюро правової допомоги».

У своєму виступі директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда докладніше розповів про особливість роботи Бюро правової допомоги: «У зв`язку з реформуванням територіальних органів Міністерства юстиції та розвитком системи безоплатної вторинної правової допомоги з 1 липня в Україні будуть працювати Бюро правової допомоги.

Основна місія Бюро полягає у посиленні правової спроможності територіальних громад. У зв`язку з цим на них будуть покладені такі функції як активне правоосвітництво на рівні громади. Усі Бюро матимуть доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, а в подальшому й до всіх державних електронних сервісів».

17.03.2016 about bureau 2

«Також Бюро правової допомоги буде займатися наданням безоплатної первинної правової допомоги громадянам, які мають на це законні підстави, – продовжив Олександр Гербеда, – надавати консультації та роз’яснення з приводу важливих питань, адвоката для категорій громадян згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Ті клієнти, які матимуть право на БВПД , отримають правову допомогу через представництво їх інтересів у судах цивільного та адміністративного провадження», – підсумував директор Регіонального центру з надання БВПД.

Учасники прес-конференції дійшли висновку, що створення Бюро правової допомоги та онлайн сервісів збудує прозору, орієнтовану на потреби громадян, зручну і зрозумілу систему безоплатної правової допомоги.

17.03.2016 about bureau 3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua