Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

У Коростені відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх подолання»

Деталі

15.03.2016 Korosten round tableНачальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Сергієнко Оксана взяла участь в засіданні круглого столу на тему: «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх подолання». Круглий стіл відбувся 11 березня у міськвиконкомі м. Коростеня. Ініціатором проведення заходу виступив голова ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «Добротвор» Ігор Сиромятніков.

У засіданні взяли участь міський голова Коростеня Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, радник Міністра соціальної політики України з питань ВПО у Житомирській області Максим Свірський, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ЖОДА Галина Корінна, представники органів місцевого самоврядування північних районів Житомирщини.

В обговоренні теми також взяли участь представники Коростенської, Олевської, Овруцької, Лугинської, Народицької, Малинської РДА та РР, керівники структурних підрозділів, представники структур міста, які працюють з внутрішньо переміщеними особами, а також активісти волонтерських та громадських організацій.

Учасники круглого столу обговорили найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців, зокрема: проблеми працевлаштування; забезпечення житлом; можливість оздоровлення дітей; користування статусом пільгових категорій (афганців, чорнобильців); надання юридичної допомоги, зокрема безоплатної вторинної правової допомоги, а також створення координаційного центру для поліпшення організаційної роботи з ВПО.

По завершенні зустрічі було визначено конкретні цілі та завдання у вирішенні питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади.

Варто зазначити, що Коростень одним із перших міст подав руку допомоги та відгукнувся на потреби сімей-переселенців, надавши їм тимчасове житло і забезпечивши засобами першої необхідності.

Присутні на заході наголосили на тому, що лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти цій категорії громадян.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua