Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

   

Будні бюро правової допомоги: «Дні відкритих дверей», виїзні прийоми, консультування та правопросвітницькі лекції

Деталі

 

29.03.2017 - byro 1З 1 вересня на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, посилювати правову спроможність громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Також працівники бюро надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації, забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Детальніше...

Правопросвітницькі лекції у навчальних закладах – можливість сповістити якомога більше молоді про безоплатну правову допомогу

Деталі

28.03.2017 - leksia 5Один із аспектів усебічного розвитку особистості – висока правова культура. Не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона порушує закони та права. Тому правопросвітницькі лекції – це можливість сповістити якомога більше молоді про нове зі сфери захисту прав, свобод, впровадження реформ та законодавства в цілому.

Детальніше...

Бюро правової допомоги проводять виїзні прийоми для сільських громад

Деталі

28.03.2017 - priom 2Фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області докладають максимум зусиль, аби житомиряни мали доступ до безоплатної правової допомоги навіть у найвіддаленіших куточках області. Так, 22 березня начальник Ружинського бюро правової допомоги Вадим Кулибаба спільно з фахівцями Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ружинської районної державної адміністрації здійснив виїзд у село Крилівка Ружинського району. У селі фахівець бюро відвідав сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім'ї, переселенців, сім'ї учасників АТО.

Детальніше...

У Житомирському міському центрі зайнятості відкрили мобільний консультативний пункт безоплатної правової допомоги для безробітних

Деталі

28.03.2017 - mob 1128 березня розпочав роботу ще один мобільний консультативний пункт безоплатної правової допомоги. Відтепер у Житомирському міському центрі зайнятості за адресою вул. Чуднівська, 110, кожного останнього вівторка місяця з 09:00 до 12:00 фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультуватимуть громадян, які відвідуватимуть міський центр зайнятості.

Детальніше...

Заступник директора Регіонального центру увійшла до складу журі ХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Деталі

28.03.2017 - pravoБлизько 100 школярів 9-11 класів із усіх областей України приїхали до Житомира, аби позмагатися на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства, яка проходитиме з 27 по 31 березня 2017 року. Урочисте відкриття IV етапу XXV олімпіади відбулося 27 березня у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера. Обрати найкращих долучилася заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Детальніше...

«День відкритих дверей» у Регіональному та Житомирському місцевому центрах з надання БВПД

Деталі

27.03.2017 - DVD 1Щоб залучити студентів-правників до системи БПД та ознайомити з можливістю отримати безоплатну вторинну правову допомогу, центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області активно практикують «Дні відкритих дверей». 

Детальніше...

Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру та Пулинського бюро правової допомоги

Деталі

24.03.2017 - PylunuNovograd 123 березня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової – головний бухгалтер Ольга Березовська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Тетяна Бєлобородова та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк здійснили виїзний моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua