Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 118 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру роз`яснюють дітям їх права та обов'язки

Деталі

20.03.2017 - ditu 2З метою розповсюдження інформаційно-консультаційних матеріалів у сфері захисту прав, свобод, законних інтересів громадян, правопросвітницької роботи серед населення, профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед неповнолітніх, фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели ряд правоосвітніх лекцій для учнів на тему: «Права та обов'язки дітей. Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Бердичівського місцевого центру Ольга Сікорська провела зустріч із учнями 8-го класу загальноосвітньої школи № 5 на базі міської бібліотеки.

Під час зустрічі фахівець центру правової допомоги розповіла учням про професію юриста, вказавши плюси та мінуси професії, у яких установах може працювати юрист, якими якостями він повинен володіти, а також назвала найавторитетніші учбові заклади у яких можна здобути цю професію. Окремо зупинилася на становленні системи БПД, діяльності місцевих центрів та бюро правової допомоги.

20.03.2017 - ditu 1

Заступник начальника Чуднівського бюро Інна Циганок провела правоосвітній захід для учнів старших класів в с. Тютюнники Чуднівського району на тему: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх». Під час зустрічі фахівець розповіла присутнім, що до адміністративної відповідальності можуть бути притягнуті особи, яким на день вчинення правопорушення виповнилося 16 років.

«До неповнолітніх осіб віком 16-18 років, які скоїли адміністративні проступки, можуть бути застосовані заходи, передбачені чинним законодавством. Заходи впливу мають виховний характер і можуть бути застосовані до неповнолітніх осіб, якщо орган адміністративної юрисдикції дійде висновку, що виправлення правопорушника можливе без застосування до нього суворішого адміністративного стягнення», – наголосила під час лекції фахівець Чуднівського бюро правової допомоги.

Урок правових знань в Андрушівській загальноосвітній школі № 2 на тему: «Конституція – основний закон держави» провів головний спеціаліст Андрушівського бюро Ярослав Проценко.

«В Україні визнається та діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії», – зазначив фахівець бюро під час зустрічі зі школярами.

Начальник Любарського бюро Олена Зубко провела заняття з учнями 2-го класу Любарської гімназії на тему: «Права та обов'язки дітей». Під час заходу з дітьми провели бесіду та різні дидактичні ігри на правову тематику на тему: «Я маю право на ім'я, громадянство, любов, турботу та освіту». Саме такі заняття допомагають у доступній формі сповістити дітей про можливість скористатися безоплатною правовою допомогою, проінформувати про функції бюро своїх батьків та рідних.
20.03.2017 - ditu 2

Довідково:

Андрушівське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Андрушівка, пл. Т. Г. Шевченка, 1, тел.:(04136) 2-10-77
Любарське бюро правової допомоги розташоване за адресою: смт. Любар, вул. Миру (Кірова), 20, тел.:(04147) 2-10-62
Чуднівське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 132, тел.:(04139) 2-12-93

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua