Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Лекції для умовно засуджених на тему: «Реалізація та захист прав людини»

Деталі

13.03.2017 - KVI B 4Фахівці Любарського, Ружинського, Романівського бюро правової допомоги та Бердичівського місцевого центру з надання БВПД протягом минулого тижня провели ряд інформаційно-просвітницьких лекції у районних відділах та секторах із питань пробації у Житомирській області для засуджених. Мета заходів – запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Сікорська та Вадим Доманський провели інформаційні бесіди в Бердичівському районному відділі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України з умовно засудженими. У ході зустрічі представники центру говорили про причини підліткової злочинності, через які молоді люди опиняються на лаві підсудних та шляхи їх подолання.

Ознайомили неповнолітніх із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Особливу увагу молодих правопорушників зосередили на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

13.03.2017 - KVI B 1

Начальник Любарського бюро правової допомоги Олена Зубко забезпечила роботу дистанційного пункту доступу до БПД у приміщенні Любарського районного сектору з питань пробації та провела лекцію з питань реалізації та захисту прав для осіб, які перебувають на обліку в Любарському районному секторі з питань пробації. По закінченню лекції начальник бюро правової допомоги надавала особисті консультації особам, що перебувають на обліку.
13.03.2017 - KVI B 2

Головний спеціаліст Ружинського бюро правової допомоги Людмила Бондар спільно з  Ружинським районним центром зайнятості та Управлінням праці і соціального захисту населення Ружинської РДА для осіб, які перебувають на обліку звільнених умовно-достроково обговорила питання щодо забезпечення безоплатної правової допомоги засуджених, можливість отримання ними освіти та набуття професії, їх соціальної адаптації в суспільстві.
13.03.2017 - KVI B 4

Заступник начальника Романівського бюро правової допомоги Жанна Пасенко провела лекцію для осіб, які звільненні від відбування покарання з випробуванням та звільнені від відбування покарання у Романівському районному секторі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Під час лекції фахівець бюро наголосила про можливість отримати безоплатну правову допомогу, розповіла про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.
13.03.2017 - KVI B 3

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.: (04143) 4-14-42.
Любарське бюро правової допомоги – смт. Любар, вул. Миру (Кірова), 20, тел.:(04147) 2-10-62
Романівське бюро правової допомоги – смт. Романів, вул. Лялевича, 2, тел.:(04146) 2-29-13
Ружинське бюро правової допомоги – смт. Ружин, вул. Бурди, 23, тел.:(04138) 3-11-70

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua