Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Моніторинг роботи Коростишівського та Радомишльського бюро правової допомоги

Деталі

17.03.2017 - monitoring 116 березня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області – начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Тетяна Бєлобородова, та представників Житомирського місцевого центру з надання БВПД – інтегратор Вікторія Тогунова та заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Наталія Поліщук здійснили виїзний моніторинг роботи Коростишівського та Радомишльського бюро правової допомоги.

Моніторинг – це ефективний шлях до поліпшення доступу до безоплатної правової допомоги. Саме тому під час візиту до бюро моніторингова група провела спостереження стосовно відповідності якості, повноти та своєчасності надання працівниками бюро правової допомоги, зокрема якісне консультування, своєчасність підготовки процесуальних документів. Зауважимо, що станом на 17 березня фахівці Коростишівського бюро правової допомоги проконсультували 364 громадян.

17.03.2017 - monitoring 9
17.03.2017 - monitoring 8

Також фахівці Регіонального та Житомирського місцевого центрів особисто переконалися як заступник начальника Коростишівського бюро Олександр Коваль співпрацює зі ЗМІ. Під час запису радіопередачі для «Коростишівське радіо» Олександр Коваль розповів про послуги, які надає бюро, детальніше зупинився на електронних сервісах Мін’юсту та чим вони можуть бути корисні для жителів Коростишівського району.
17.03.2017 - monitoring 7

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський спільно з Регіональним представником у Житомирській області інспектором відділу з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Євгеном Виговським провели заняття зі слідчими Коростишівського відділу поліції щодо порядку застосування законодавства про безоплатну вторинну правову допомогу при затриманні осіб та при залученні адвокатів за призначенням.
17.03.2017 - monitoring 5

Заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Тетяна Бєлобородова, інтегратор місцевого центру Вікторія Тогунова та заступник начальника Коростишівського бюро Олександр Коваль відвідали Коростишівську спеціальну школу інтернат.
17.03.2017 - monitoring 11

Для початку фахівець бюро ознайомив учнів із професією юриста, адвоката, чим вони займаються. Згодом розповів про права дітей, які визначені Конвенцією ООН про права дитини. Таким чином, плавно перейшов до головної мети візиту – сповістити про діяльність системи БПД, центрів з надання правової допомоги та Коростишівського бюро. 

У своєму виступі Олександр Коваль наводив елементарні випадки з життя, які можна вирішити законодавчо. Роз’яснив дітям, що таке кримінальний та адміністративний злочин.
17.03.2017 - monitoring 10

Під час візиту до Радомишльського бюро моніторингова група вивчила проблемні питання, які виникають у працівників бюро, ознайомилися з категорією осіб, які найчастіше звертаються в бюро та з яких питань надають консультації.

Як відмітила головний спеціаліст бюро Оксана Дзюбенко, здебільшого громадяни звертаються за консультаціями для вирішення сімейних та земельних питань. Переймаються люди також й питаннями соціального забезпечення. До слова, за час своєї діяльності, починаючи з 1 вересня 2016 року, до Радомишльського бюро правової допомоги звернулося 420 громадян.
17.03.2017 - monitoring 2

Олег Врублевський спільно з Євгеном Виговським провели робочу зустріч із заступником начальника Радомишльського відділення поліції – начальником слідчого відділення Олександром Гальченко. Під час зустрічі обговорили застосування працівниками поліції Порядку інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді затримання під вартою.
17.03.2017 - monitoring 6

Комунікатор Тетяна Бєлобородова та інтегратор Вікторія Тогунова прочитали лекцію 9-тикласникам Радомишльського професійного ліцею на тему: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

Тетяна Бєлобородова розповіла про становлення системи БПД в Україні, діяльність Регіонального центру та наголосила на діях ліцеїстів у випадку затримання. Вікторія Тогунова більш детально зупинилася на діяльності бюро, сповістила про функції та можливість доступу до електронних сервісів Мін`юсту.
17.03.2017 - monitoring 4

Довідково:  
Коростишівське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Коростишів, Соборна площа, 18, тел.: (04130) 5-06-26.
Радомишльське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-а, тел.: (04132) 4-41-81.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua