Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Семінар для безробітних із особливими потребами

Деталі

21.03.2017 - SZ 2Коростишівське бюро правової допомоги продовжує інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливості отримати безоплатну правову допомогу. Так, 20 березня заступник начальника Коростишівського бюро правової допомоги Олександр Коваль провів семінар для громадян, які перебувають на обліку в Коростишівському районному центрі зайнятості та належать до категорії осіб із інвалідністю.

Право громадян на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України, прийнятій ще 1996 року. Однак, упродовж п’ятнадцяти років у державі не існувало механізму реалізації цього права. Із прийняттям у 2011 році Закону України «Про безоплатну правову допомогу» було сформовано відповідну нормативно-правову базу та утворено систему надання безоплатної правової допомоги. Саме про етапи становлення системи БПД, діяльність Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та функції бюро розповів заступник начальника Коростишівського бюро.

21.03.2017 - SZ 1

«У бюро кожен може отримати безоплатну юридичну консультацію. Соціально незахищені громадяни  (люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти) одночасно мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді.

Також діяльність бюро правової допомоги спрямована на підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст, сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів», – відмітив Олександр Коваль.

За словами Олександра Коваля, найчастіше до Коростишівського бюро правової допомоги звертаються з питань у сфері спадкового, земельного, сімейного права та соціального забезпечення. Громадяни також мають доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. І все це для того, щоб запобігти порушенням прав людини.

Коростишівське бюро правової допомоги розташоване за адресою: м. Коростишів, Соборна площа, 18, тел.: (04130) 5-06-26.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua