Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Семінар для осіб, які перебувають на обліку як не працевлаштовані, осіб із інвалідністю, учасників бойових дій та одиноких матерів

Деталі

01.03.2017 - seminar RSZ 227 лютого працівники Лугинського бюро правової допомоги в приміщенні Лугинського районного центру зайнятості провели семінар для осіб, які перебувають на обліку як не працевлаштовані, осіб із інвалідністю, учасників бойових дій та одиноких матерів.

На початку семінару директор районного центру зайнятості В. О. Можаровська розповіла про стан та основні тенденції ринку праці в сучасних умовах, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості незайнятому населенню та роботодавцям, а також поінформувала про законодавчі ініціативи щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць та працевлаштування безробітних, зокрема на забезпечення роботою інвалідів та учасників бойових дій пропонується компенсувати витрати на оплату праці до двох років їхньої зайнятості.

Головний спеціаліст Лугинського бюро правової допомоги Олександр Левченко розповів про соціальні гарантії та роз’яснив норми чинного законодавства стосовно пільг для учасників АТО. Також доніс інформацію про зміни в законодавстві про безоплатну правову допомогу та можливість звернутись одиноким матерям до бюро для складання позовів про позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів, розірвання шлюбу тощо.

Після семінару фахівець бюро правової допомоги провів особисте консультування громадян.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua