Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Почути та допомогти: виїзні прийоми громадян

Деталі

VPRg4Одним із дієвих інструментів надання безоплатної первинної правової допомоги є виїзні прийоми громадян. Це зручна форма для мешканців сіл, адже вони мають можливість розповісти про свої проблеми, та отримати фахову відповідь, як у правовий спосіб вирішити життєву ситуацію. Про виїзні прийоми для мешканців Житомирщини читайте у нашому огляді.

Детальніше...

Правова допомога засудженим

Деталі

ZAC1Засудженні та ув’язненні мають право на безоплатну правову допомогу. Тому фахівці Регіонального та місцевих центрів регулярно проводять в установах виконання покарань прийоми громадян.

Детальніше...

Працюємо на результат: вуличне інформування та дні відкритих дверей

Деталі

PRR2Розвиток правової свідомості громадян можливий лише при посиленні правопросвітницької роботи. Саме тому фахівці бюро правової допомоги регулярно проводять вуличні інформування та запрошують на дні відкритих дверей школярів. Про найцікавіші заходи читайте у нашому огляді.

Детальніше...

Без права вибору: у Житомирі обговорили виборчі права внутрішньо переміщених осіб

Деталі

VPO3Уже минуло більше року, як у Верховній раді України був зареєстрований законопроект № 6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян». Прийняття документу дало б право переселенцям і трудовим мігрантам обирати на місцевих виборах. Сьогодні майже 4% виборців четвертий рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина.

Детальніше...

Правопросвітництво без меж: форуми, семінари, круглі столи

Деталі

BM2У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» Місцеві центри та бюро правової допомоги посилили роботу з організації правової освіти населення. Про найцікавіші заходи, які відбулись останнім часом, читайте у щотижневому огляді.

Детальніше...

Дострокове розірвання строкового трудового договору

Деталі

LogoТрудовий договір, укладений на визначений строк, працівник може достроково розірвати з власної ініціативи. Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Чуднівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Допомога, яка необхідна: виїзний прийом у селищі Гранітне

Деталі

VPG130 березня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська спільно з першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною провели виїзний прийом громадян в селищі Гранітне Малинського району.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua