Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Комплексний підхід: в Україні розробляють дієвий механізм запобігання та протидії домашньому насильству

Деталі

MCR221 березня заступник директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська взяла участь, у рамках реалізації проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», у засіданні міжвідомчої робочої групи за участю представників Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Координаційного центру безоплатної правової допомоги, Фонду ООН у галузі народонаселення та міжнародних експертів. Захід відбувся у Міністерстві соціальної політики України.


Під час засідання учасники дискусії обговорили проекти нормативно-правових актів, розроблених Мінсоцполітики відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі», «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі».

MCR1
Особливу увагу учасники робочої групи приділили обговоренню проекту акта, що визначає порядок міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та спрямований на підвищення ефективності системи захисту постраждалих осіб.
На засіданні було визначено перелік першочергових заходів, що посилять координацію боротьби з усіма формами насильства стосовно жінок та будуть слугувати дієвими інструментами для більш ефективної підтримки постраждалих в особливих ситуаціях.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua