Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Деталі

02.04 etukaУдосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Дискусійний клуб об’єднає професійні спільноти

Деталі

28.03.2019 - pravova matrisa (1)Дискусійний клуб «Правова матриця» провів першу зустріч з представниками судової влади, прокурорами, адвокатурою та правозахисниками. Темою обговорення стало залучення адвоката системи БПД для проведення окремої процесуальної дії. Захід відбувся 26 березня з ініціативи Координаційного центру за підтримки Ради Європи.

Детальніше...

На захисті виборчих прав: у Житомирі пройшло навчання для фахівців системи БПД

Деталі

TP1Усі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги 30 та 31 березня працюватимуть у черговому режимі, аби громадяни мали можливість отримати правову допомогу та захистити своє право вибору. Для працівників системи БПД, які будуть залучені до чергування у переддень та день виборів, проводимо навчання.

Детальніше...

Про правову допомогу у захисті виборчих прав роз’яснить листівка

Деталі

27.03.2019Про типові порушення виборчих прав та правову допомогу в їх захисті українцям роз’яснить інформаційна листівка «Захистіть свої виборчі права!». Листівка видана Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

У Житомирі пройшов тренінг для адвокатів з виборчого права

Деталі

TA127 березня у Житомирі для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомоги провели тренінг «Виборчі права та їх захист». Організували захід фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з громадською омбудсменкою із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА» у Житомирській області Світланою Пантюхіною.

Детальніше...

Оголошено конкурс на участь у тренінгу для юристів та адвокатів системи БПД

Деталі

Оголошення-05Тренінг на тему «Правовий захист біженців: юридичні знання та дидактика» – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» спільно із Агентством ООН у справах біженців в Україні (УВКБ) в рамках Проекту, який фінансується УВКБ.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян в с.Дениші

Деталі

denyshy21 березня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та в.о.директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзний прийом громадян в с.Дениші Житомирського району.

Громадянам розповіли про можливість отримання правових консультацій, порядок примусового стягнення аліментів та алгоритм подачі звернень до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Окрема увага була зосереджена на процедурі виборів, облаштуванні виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповненню бюлетенів, кримінальній відповідальності у разі погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, які перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця та інше.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua