Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

На захисті виборчих прав: у Житомирі пройшло навчання для фахівців системи БПД

Деталі

TP1Усі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги 30 та 31 березня працюватимуть у черговому режимі, аби громадяни мали можливість отримати правову допомогу та захистити своє право вибору. Для працівників системи БПД, які будуть залучені до чергування у переддень та день виборів, проводимо навчання.


На базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області у режимі Skype-зв'язку відбувся тренінг для працівників Бердичівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів.
Модератором заходу була громадський омбудсмен із захисту виборчих права Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області Світлана Пантюхина.

TP2
На початку навчального тренінгу до учасників звернувся директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда. Він наголосив на важливості проведення таких навчань.
Учасники тренінгу розглядали потенційно найбільш масові звернення виборців напередодні виборів і у дня голосування та алгоритми реагування на них – зважаючи на швидкоплинність виборчого процесу та специфіку виборчого і процесуального законодавства в частині вирішення виборчих спорів.

TP3
Під час навчання обговорили реальні кейси такі як: відсутність у списку виборців громадян, які виписалися і не отримали реєстрацію нового місця проживання, а також осіб, яким виповнилося 18 років, але до списку виборців вони не включені – необхідність у судовому порядку зобов’язати ДВК включити до уточненого списку виборців на цій дільниці; підкуп виборців та тактика дій у разі звернення потенційно підозрюваних осіб; порушення таємниці голосування і кримінальна кваліфікація та інші.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua