Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Сусідські війни: адвокат системи БПД Житомирщини допоміг захистити права потерпілої

Деталі

LogoПісля сварки з сусідом Світлана Луніна (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора) потрапила у лікарню. Згодом вона звернулась до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Доручення для надання БВПД було видано адвокату Ользі Нагорнюк.

У ході надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлані Луніній було підготовлено цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, що завдана їй злочином та здійснено представництво інтересів потерпілої у суді.

На обґрунтування позову адвокат Ольга Нагорнюк вказала, що 05.10.2017 року Семен Данчук (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора) під час сварки із Світланою Луніною, на ґрунті особистих неприязних відносин, вирішив заподіяти останній тілесні ушкодження. Чоловік наніс Ользі удари по обличчю руками та крутив пальці лівої руки. У результаті протиправних дій Семен Данчук зламав Світлані Луніній палець на лівій руці. У позовній заяві просять стягнути з Семена Данчука в рахунок відшкодування матеріальної шкоди кошти в сумі 359,44грн., та моральну шкоду в сумі 5000грн., судові витрати в сумі 704,80грн.

Представник потерпілої адвокат Ольга Нагорнюк та потерпіла Світлана Луніна позовні вимоги підтримали у повному обсязі.

У судовому засіданні обвинувачений вину та позов не визнав. Також заперечував, що має відношення до тілесних ушкоджень заподіяних Світлані Луніній.

Однак судом була встановленавина обвинуваченого та визнано Семена Данчука винним у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч1 ст.122 ККУ.

Завдяки якісному наданню безоплатної вторинної правової допомоги адвокатом Ольгою Нагорнюк, 09 січня 2019 року Новоград-Волинський міськрайонний суд задовольнив цивільний позов потерпілої повністю та стягнув із Семена Данчука в рахунок відшкодування матеріальної шкоди кошти в сумі 359,44грн., моральну шкоду в сумі 5000грн. та судові витрати в сумі 704,80грн.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua