Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Консультування засуджених в Житомирській установі виконання покарань №8

Деталі

uvp012 березня фахівці центрів безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами консультували засуджених в Житомирській установі виконання покарань №8. Так, керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда розповів особам, які відбувають покарання, про можливість отримання правових консультацій та алгоритм подачі звернень до Регіонального центру. В.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль розповів присутнім про роботу Житомирського місцевого центру та роз’яснив з якими питаннями мають право звертатись засуджені.

Також у заході прийняли участь громадський омбудсмен із захисту виборчих прав в Житомирській області Світлана Пантюхіна тарегіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Житомирській області Петро Грибан.

Окрема увага була зосереджена на процедурі виборів, облаштуванні виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповненню бюлетенів, кримінальній відповідальності у разі погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, які перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця та інше.

uvp1

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua