Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Бердичівський місцевий центр провів семінар для прийомних батьків

Деталі

20.05.2016 - seminar 8Батьків, які взяли на себе виховання прийомних дітей, зібрали не випадково, адже саме Бердичів був одним із перших міст Житомирщини, де створили дитячий будинок сімейного типу, в якому виховувалось п’ятеро дітей.

Тому, на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівці місцевого центру 18 травня організували обласний семінар для прийомних батьків та батьків-вихователів із усієї Житомирщини.

Більше тридцяти родин із Андрушівського, Ружинського та Бердичівського району, взяли участь у навчальному семінарі. Під час заходу присутні могли обмінятися досвідом виховання прийомних дітей, вислухати поради спеціалістів.

«Взяти дитину в родину це маленький подвиг. Ми, працівники муніципальних, держаних установ та організацій маємо підтримувати такі родини у єдиному прагненні подолати труднощі та виростити здорову соціально-активну молодь нашої країни», підкреслив начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Бердичівського місцевого центру Андрій Архіпов.

Фахівці Бердичівського місцевого центру акцентували увагу на наданні безоплатної вторинної правової допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та їх родинам. Також висвітлили інформацію щодо нарахування аліментів та утримань на дитину, призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника, реєстрацію нерухомого майна тощо.

«Часом людям важко уявити, що відчувають та переживають маленькі діти та їх прийомні батьки, залишившись сам-на-сам зі своїми проблемами та з жорстокими реаліями сьогодення. Складна соціально-економічна ситуація в країні, на жаль, впливає і на українську сім`ю, зазначила інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська. Сподіваємось, що семінар допоміг прийомним батькам приймати правильні дії у майбутньому щодо захисту прав та свобод своїх дітей».

20.05.2016 - seminar 3 20.05.2016 - seminar 5

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua