Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Бердичівський місцевий центр розповів неповнолітнім про юридичну відповідальність

Деталі

20.05.2106 - zahid 119 травня інтегратор місцевого центру Ольга Сікорська провела правоосвітній захід для підлітків загальноосвітніх шкіл Бердичева.

Захід на тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх» проводили на базі Бердичівської центральної міської дитячої бібліотеки. Вікова категорія школярів була обрана не випадково, адже більше третини підлітків, які вчинили злочини за останній рік – це 14-15-річні учні загальноосвітніх шкіл.

На думку директора бібліотеки Валентини Петрухіної подібні заходи спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини.

З вітальним словом виступила Ольга Сікорська, яка окреслила мету заходу: закріпити та розширити знання дітей про їхні права та нагадати про юридичну відповідальність, яку несе кожен громадянин за вчинені діяння.

«З дитячих літ діти потрапляють у різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки, – зазначила у своєму виступі Ольга Сікорська. – Часто трапляється, що діти не знають як захистити свої права, що для цього слід зробити та до кого звернутись за допомогою».

Під час заняття школярі за допомогою презентації дізналися, що вони мають можливість скористатись соціальною програмою уряду та отримати безоплатну правову допомогу.

На останок працівники бібліотеки, педагоги та фахівець Центру дійшли взаємної згоди та вирішили регулярно проводити заходи подібної тематики, оскільки вони є ефективними в побудові місточка розуміння між підлітками та дорослими.

20.05.2106 - zahid 3


   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua