Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Виступ на обласному радіо «Житомирська хвиля»

Деталі

10.05.2016 - radio 210 травня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська виступила на радіо «Житомирська хвиля» на передачі «Право».

На початку запису радіопередачі Наталія Радушинська вкотре нагадала слухачам про роботу Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також заступник директора наголосила на тому, що відкритий конкурс із відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги продовжено до 31 травня 2016 року.

«Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 18:00 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua, – повідомила Наталія Радушинська. – До 17 червня 2016 року претенденти мають пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Зареєструватися на дистанційний курс зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю, яке розпочнеться 30 червня 2016 року».

Підсумовуючи свій виступ, Наталія Радушинська констатувала, що з моменту оголошення конкурсу взяти участь у ньому виявили бажання 2 793 особи, з них 142 особи у Житомирській області.

10.05.2016 - radio 1 10.05.2016 - radio 3
10.05.2016 - radio 4 10.05.2016 - radio 5

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua