Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Виступ на обласному радіо «Житомирська хвиля»

Деталі

10.05.2016 - radio 210 травня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська виступила на радіо «Житомирська хвиля» на передачі «Право».

На початку запису радіопередачі Наталія Радушинська вкотре нагадала слухачам про роботу Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також заступник директора наголосила на тому, що відкритий конкурс із відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги продовжено до 31 травня 2016 року.

«Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 18:00 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua, – повідомила Наталія Радушинська. – До 17 червня 2016 року претенденти мають пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Зареєструватися на дистанційний курс зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю, яке розпочнеться 30 червня 2016 року».

Підсумовуючи свій виступ, Наталія Радушинська констатувала, що з моменту оголошення конкурсу взяти участь у ньому виявили бажання 2 793 особи, з них 142 особи у Житомирській області.

10.05.2016 - radio 1 10.05.2016 - radio 3
10.05.2016 - radio 4 10.05.2016 - radio 5

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua